مزایای استفاده از فیلم استرچ

استفاده از استرچ فیلم به دو صورت دستی و یا به کمک ماشین آلات، یکی از ساده ترین راهها جهت نگهداری و محافظت از بار برای حمل و نقل یا انبارش میباشد. این محصول را می توان به صورت دستی یا با دستگاه نیمه اتوماتیک و یا اتوماتیک استفاده کرد. شرکتهای تولیدکننده، این محصول را در ضخامت ، کیفیت، عرض و رنگ های مختلف به بازار عرضه میکنند تا با بیشترین تنوع برای مصارف مختلف به کار آیند.


مزایای استفاده از فیلم استرچ عبارتند از : 

حفاظت هرچه بیشتر از محصولات 

این بسته بندی، بار شما را از عناصر محیطی مانند خاک، گرد و غبار و رطوبت، محافظت می کند ، همچنین به دلیل شفافیت، محصولتان کاملا قابل مشاهده است. فیلم های UVI استرچ می توانند هنگام انبارش محصولات در محیط باز آن را در مقابل اشعه های UV و تخریب، محافظت کنند.

افزایش بهره وری 

به شما امکان می دهد تا بارهای خود را به سرعت و به راحتی بسته بندی کنید تا بتوانید از آنها محافظت کنید، این افزایش بهره وری کارکنان به شما اجازه می دهد تا در روز به میزان بیشتری تولید کنید.

کاهش خسارت محصول / افزایش ثبات بار

شما میتوانید محصولتان را سالم و بدون هرگونه ریزش، که ناشی از حمل با لیفتراک در انبارتان می باشد، داشته باشید.

یکپارچه سازی

به طور متحیرکننده ای یک محافظ قدرتمند از محصول شما در برابر هر گونه اختلاس و دزدی می باشد. چرا که باعث شفافیت در سیستم تولید، انبارداری، تحویل داری و حمل میشود.

کنترل موجودی بهبود یافته 

این سبک از بسته بندی با یکپارچه کردن محصول باعث میشود که راحت تر و دقیق تر بتوان موجودی انبار را محاسبه کرد، مخصوصا هنگامی که تنوع محصولات شمارش را وقت گیر کرده است یا میخواهیم به کمک دستگاه موجودی بگیریم در هنگام استفاده از سیستم اسکن شفافیت فیلم استرچ به شما اجازه می دهد تا مستقیما اسکن کنید.

قابل بازیافت بودن 

اکثر فیلم ها 100٪ قابل بازیافت است و اگر به طور قابل ملاحظه ای تمیز نگه داشته شوند می توانند دوباره وارد چرخه ی تولید شوند.


منبع : نوآفرین صنعت